Mașină de tuns iarba electrică, 800W | PM-EKT-800T
Powermat
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc - Livrare în 1-3 zile .
Cod produs: PM1504
  • Alimentare: 230 V / 50 Hz
  • Putere maximă: 800 W
  • Viteză maximă: 1500 rpm
  • Lățime de tăiere: 110 mm
REDUCERE APLICATĂ NUMĂRUL DE BUCĂȚI PREȚ
Mașina de tuns iarba electrică, 800W | PM-EKT-800T vă permite să îndepărtați rapid buruienile, mușchiul și murdăria de pe pavaje și margini. Cu o putere de 800W și o lățime de lucru de 110 mm, lucrați eficient și precis, iar brațul telescopic extensibil vă permite să lucrați confortabil în poziție verticală. Motorul de 800W vă oferă o putere reală pentru a îndepărta buruienile și mușchiul din crăpături. Nu pierdeți timpul răzuind manual, lucrați mai rapid și mai precis pe pavaje și borduri.
Lățimea de lucru de 110 mm vă permite să curățați rosturile într-un punct anume și sub control. Puteți ajunge în locuri unde uneltele convenționale nu pot ajunge, fără riscul de a deteriora întreaga suprafață. Puteți regla brațul telescopic la înălțimea dvs., astfel încât să lucrați în poziție verticală. Spatele dvs. se va odihni și puteți lucra mai mult timp fără oboseală. Viteza constantă asigură o muncă uniformă cu peria. Aveți control deplin asupra ritmului de curățare.
Specificații produs:
  • Alimentare: 230 V / 50 Hz
  • Putere maximă: 800 W
  • Viteză maximă: 1500 rpm
  • Lățime de tăiere: 110 mm
  • Nivel presiune sonoră LpA K=3dB(A): 83 dB (A)
  • Nivel putere sonoră LwA K=3dB(A): 91 dB(A)
  • Nivel putere sonoră garantat LwA: 96 dB(A)
  • Nivel vibrații K=1,5 m/s2: 2,2 m/s2
  • Clasa de protecție: II
  • Greutate netă: 2,2 kg
Pachet conținut:
  • Tercer electric
  • Perie metalică
  • Perie de nailon
  • Rolă de ghidare
  • Apărător împotriva stropilor
  • Mâner suplimentar
  • Șurub în formă de stea – 3 buc.
EAN: 5900748403291 SKU: PM1504 Categorie: Etichetă: