Baterie litiu-ion, 8AH, 12V | PM-AKLJ-12V8AM
Disponibilitate:
Pe bază de comandă (livrare 6-10 zile lucrătoare)
Cod produs: PM1518
  • Tip baterie: Litiu-ion
  • Tensiune nominală baterie: 12V DC
  • Capacitate baterie: 8 Ah
  • Timp maxim de încărcare: 8 ore
  • Tensiune de alimentare încărcător: 230 V / 50 Hz
REDUCERE APLICATĂ NUMĂRUL DE BUCĂȚI PREȚ
Baterie litiu-ion, 8AH, 12V | PM-AKLJ-12V8AM este o soluție de alimentare compactă și puternică, cu o durată lungă de viață a bateriei pentru dispozitive de 12 V. Aceasta asigură funcționarea pe termen lung a dispozitivului. Acest lucru vă permite să efectuați cicluri lungi de pulverizare fără a fi nevoie de reîncărcări frecvente. Bateria poate fi încărcată rapid, ceea ce garantează funcționarea continuă pe tot parcursul zilei. Bateriile litiu-ion se caracterizează printr-o durată lungă de viață, greutate redusă și încărcare rapidă, precum și o eficiență energetică ridicată, ceea ce vă permite să utilizați dispozitivul mai mult timp, fără a vă face griji cu privire la pierderile de energie.
Specificații produs:
  • Tip baterie: Litiu-ion
  • Capacitate baterie: 8 Ah
  • Curent de încărcare încărcător: 1,2 A
  • Greutate: 700 g
EAN: 5900748403567 SKU: PM1518 Categorie: Etichetă: